Dikkat çok eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz! Lütfen tarayıcınızı yükseltiniz.
Firefox yüklemek için tıklayınız
Google Chrome yüklemek için tıklayınız

ENGLISH
Altın İplik Altın İplik
Altın İplik Altın İplik
Altın İplik Altın İplik
Altın İplik Altın İplik
Altın İplik Altın İplik
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ

Altın İplik ve Çorap Sanayi A.Ş., Türkiye'nin lider naylon iplik üreticilerindendir. Proseslerini tümüyle bilgisayar sistemi ile kontrol eden Şirket, 10 denyeden 100 denyeye kadar normal, micro flament ve multi flament, naylon 6, naylon 6.6, poy ve tekstüre, ekru veya chipsten boyalı iplik, gipe iplik, bükümlü ve çile boyama iplik üretebilmektedir.

Yıllık üretim kapasitesi; ince, mus veya multi-flament naylon iplikte 6.000 tonu bulan Altın İplik, aynı zamanda 10 bin tonluk renkli veya ekru genel amaçlı naylon iplik kapasitesine de sahiptir.

ICS Yarn markasıyla tüm dünyaya ihracat gerçekleştiren Şirket, kendi sektöründe ilk kez, 'Kalite', 'Çevre', 'Sosyal Sorumluluk', 'İşçi Sağlığı ve Güvenliği' standartlarını bünyesinde bir araya getirmiştir.

Bu standartlar ile Altın İplik ve Çorap Sanayi A.Ş., müşterisine; sürekli kaliteli ürünler sunacağını, ekolojik dengeyi koruyacağını, ülke ve insanlarına karşı sorumluluklarını yerine getireceğini ve çalışanının menfaatlerini her zaman gözeteceğini vaad etmektedir.